پروژ های مهندسی برق و الکترونیک- پردازشگران هوش برتر

مهندسی برق و الکترونیک


مهندسی برق و الکترونیک در جهان تکنولوژی و مدرن امروز یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین شاخه های فنی و مهندسی است. گروه مهندسی برق و الکترونیک شرکت پردازشگران هوش برترمتشکل از متخصصان و مهندسان مجرب، با بیش از 20 سال فعالیت مستمر و موفق با تکیه بر تجربیات ارزشمند، تخصص و توانایی های خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی به کلیه صنایع کشور می باشد.

مهندس علی دلبری

ساخت کنترل دور سه فاز 22-200 KW


اینورترها در طیف گسترده ای از ابزارهای کاربردی استفاده می شوند، از منبع تغذیه کامپیوتر گرفته تا ابزار بزرگ حمل و نقل. اینورترها معمولا برای تامین جریان AC از منابع DC مانند پانل های خورشیدی یا باتری مورد استفاده قرار می گیرند. اینورتر نوسان ساز الکترونیکی قدرت بالا است. دلیل این نام گذاری آن است که این دستگاه عمل عکس مبدل برق AC به DC متداول را انجام می دهد.

ساخت کنترل دور سه فاز

ساخت و تعمیر انواع دیزل ژنراتور 42- 800 KVA


دیزل ژنراتورترکیبی از موتور دیزل و یک ژنراتور الکتریکی )غالباً آلترناتور) است که برای تبدیل انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه دیزل ژنراتورها در مکانهایی بدون اتصال به شبکه توان، مانند مواقعی که نیاز ضروری به فراهم کردن توان و انرژی است و نیز زمانهایی که شبکه وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرندزمانی که شبکه قطع می‌شود، درست بخوبی کاربردهای پیچیده تر مانند اوج برش، پشتیبانی شبکه و ارسال به شبکه‌های توان، انرژی فراهم می‌شود.

ساخت و تعمیر انواع دیزل ژنراتور

ساخت سافت استارتر سه فاز 22-500 KW


سافت استارتروسيله اي است جهت راه اندازي الكتروموتورها بصورت نرم و تدريجي. اين موتورها درصنعت به موتورهاي سه فاز القائي يا قفس سنجابي معروفند.مامي توانيم موتور سه فاز را مستقيماً به برق سه فاز زده و راه اندازي كنيم. به اين روش راه اندازي،‌راه اندازي مستقيم يا Direct Online و يا DOL مي گويند اگر شما مستقيماً موتور را به برق سه فاز وصل كنيد. هيچ كنترلي در راه اندازي آن نخواهيد داشت. در حاليكه سافت استارتر به شما امكان كنترل پريود راه اندازي را مي دهد.

ساخت سافت استارتر سه فاز

اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی


اتوماسیون صنعتی(Industrial Automation) به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی (مثلاً کامپیوتر) به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه‌های تولید است. اتوماسیون به بهره‌گیری از سامانه‌های کنترل (مثل کنترل عددی، کنترل منطقی قابل برنامه ریزی، و دیگر سیستم‌های کنترل صنعتی برای پایش کنترل) خط تولید( گفته می‌شود، که در آن هدف، کاهش نیاز به دخالت انسان است. خودکارسازی یک گام فراتر از مکانیزه کردن است. مکانیزه کردن به معنی فراهم کردن متصدیان انسانی با ابزار و دستگاه‌هایی است که ایشان را برای انجام بهتر کارشان یاری می‌رساند. نمایان‌ترین و شناخته‌شده‌ترین بخش خودکارسازی رباتهای صنعتی هستند.

اتوماسیون بطور فزاینده، نقش مهمی را در اقتصاد جهانی و در آزمایش و تجربه روزانه ایفا می‌کند. مهندسان تلاش می‌کنند دستگاه‌های خودکار را با ابزار ریاضی و سازمانی ترکیب کنند، تا بوسیله ایجاد سیستم‌های پیچیده، پاسخ گوی نیازهای به سرعت در حال گسترشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های انسانی باشند.

اتوماسیون صنعتی

تعمیر انواع کمپرسور اسکرو


این نوع کمپرسورها از بهترین و کاربردی ترین کمپرسورهای هوا در صنایع مختلف می باشند. در این کمپرسور، هوا درون یک مارپیچ حلزونی کمپرس می شود و به همین دلیل نیز به آن کمپرسور اسکرو گفته می شود. این کمپرسورها در دو نوع روغنی و بدون روغن هستند که با توجه به نوع کاربرد آن در صنایع استفاده می شود. به عنوان نمونه کمپرسورهای بدون روغن به دلیل نبود روغن در چرخه تراکم برای صنایع داروسازی و صنایع غذایی و همچنین صنایع حساس به روغن، به کار برده می شوند . در کمپرسور اسکرو روغنی، هوا و روغن در واحد هواساز مخلوط و کمپرس می شوند . این نوع کمپرسورها به خاطر دور پایین، استعلاک بسیار کمتری در مقایسه با کمپرسورهای گریز از مرکز دارند.

تعمیر انواع کمپرسور اسکرو
ما همواره در تلاشیم جهت موفقیت مشتریان خود بهترین خدمات تخصصی ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را ارائه دهیم