پردازش تصویر

پردازش تصویر


امروزه با پیشرفت الگوریتم‌ها و تکنیک های پردازش تصویر دگرگونی های شگرفی در زمینه های مختلف نظیر پزشکی، صنعت، کنترل و نظارت و ...ایجاد شده است. بدین منظور متخصصان ما با تکیه بر دانش و تخصص خود، پروژه های کاربردی در زمینه های زیر را برای کلیه صنایع کشور ارائه میدهند:

پردازش تصاویر پزشکی، پردازش و استخراج اطلاعات از اسناد و فرم های اداری (OCR) ، درجه بندی و کنترل کیفیت هوشمند محصولات کشاورزی نظیر زعفران، درجه بندی و کنترل کیفیت هوشمند محصولات صنعتی نظیر کاشی، پردازش چک و اسناد بانکی، پلاک خوان خودرو و...

 پروژه های پردازش تصویر

پردازش تصاویر پزشکی


تصاویر پزشکی حاوی حجم عظیمی از اطلاعات است که تکنیک های پردازش تصویر این اطلاعات را استخراج و مورد بهره برداری قرار می دهد. شرکت پردازشگران هوش برتر تاکنون پروژه های کاربردی متعددی نظیر تشخیص بیماری های سیستم گوارشی وپارکینسون بر مبنای پردازش تصاویر دریافتی طراحی و پیاده سازی نموده است. متخصصان ما با ارائه راه حل ها و تکنیک های نوآورانه آماده اجرای پروژه ها ی پردازش تصاویر پزشکی می باشند.

پردازش تصاویر پزشکی

پلاک خوان خودرو


تشخیص پلاک خودرو در زمینه های کاربردی بسیاری نظیر کنترل عبور ومرور خودرو های مجاز به پارکینگ های اختصاصی، کنترل ترافیک و....مورد استفاده قرار میگیرد.متخصصان پردازش تصویر ما با تکیه بر توانایی و تجربیات خود آماده طراحی و پیاده سازی پروژه هایی در زمینه های پلاک خوان خودرو می باشند.

تشخیص پلاک خودرو

خواندن خودکار متون(ocr)


Ocr مخفف عبارت "بازشناسی خودکار متون" می باشد که متون دست نوشته را به فایل قابل ویرایش و جستجو تبدیل می کند. متخصصان ما در راستای خدمت رسانی به مشتریان ارجمند آماده طراحی و پیاده سازی پروژه های زیر می باشند:

  • سیستم پردازش و استخراج اطلاعات از اسناد و فرم های اداری
  • سیستم هوشمند پردازش نامه های اداره پست
  • سیستم هوشمند پردازش چک های بانکی
بازشناسایی خودکار متون OCR

کنترل کیفیت و درجه بندی هوشمند محصولات


همواره در مهندسی نظارت به منظور کنترل کیفیت محصولات بخش مستقل و مجزا تحت عنوان کنترل کیفیت در نظر گرفته می شود که نیازمند شناخت از ویژگی های محصول و صرف زمان می باشد.

متخصصان ما با بکارگیری تکنیک های پردازش تصویر و روش های خلاقانه، سیستم های هوشمند کنترل کیفیت را طراحی و پیاده سازی نموده اند. سیستم های هوشمند کنترل کیفیت در زمینه های متعددی کاربرد دارند نظیر:

  • کنترل کیفیت و درجه بندی محصولات کشاورزی مانند زعفران
  • کنترل کیفیت و درجه بندی محصولات صنعتی مانند کاشی
منترل کیفیت هوشمند محصولات صنعتی و کشاورزی
ما همواره در تلاشیم جهت موفقیت مشتریان خود بهترین خدمات تخصصی ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را ارائه دهیم