طراحی وب سایت-پردازشگران هوش برتر

طراحی و ساخت وب سایت


ابتکار و خلاقیت گروه طراحان پردازشگران هوش برتر، طرح های منحصربه فردی با گرافیک جذاب ایجاد میکند که وب سایت شما را ماندگار خواهد کرد. وب سایت های طراحی شده مطابق درخواست مشتریان می تواند به صورت استاتیک ودینامیک پیاده سازی شوند. سایت های داینامیک و پویا بر پایه زبان برنامه نویسی قدرتمند PHP می باشند. به منظور واکنش گرا بودن و دید مطلوب صفحات در دستگاه های مختلف از جمله موبایل تبلت و انواع سیستم های کامپیوتری ازتکنولوژی ریسپانسیو(Responsive) استفاده می شود.

طراحی وب سایت با php

وب سایت فروشگاه آنلاین


فروشگاه آنلاین جذاب و موفق باید علاوه بر ظاهر گرافیکی مدرن از امنیت بسیار بالایی نیز برخودارباشد . ما فروشگاه آنلاینی برای شما راه اندازی میکنیم که پاسخگوی هر تعداد درخواست با حجم گسترده باشد وکاربران بتوانند به آسانی از آن استفاده کنند. پردازشگران هوش برتر به شما این اطمینان را می دهد که بازدیدکنندگان سایت شما به مشتریان شما تبدیل شوند.

طراحی فروشگاه آنلاین

تولید محتوا


براساس الگوریتم های رتبه بندی گوگل وب سایت هایی که محتوای منحصربه فرد دارند دارای رتبه بالاتری هستند که باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت می باشد.سرویس تولید محتوای ما با تحقیقات کامل در زمینه های مختلف مقالات و محتوای ارزشمند و منحصربه فرد برای وب سایت های شما تولید می کند.شما کافیست موضوع خود را مشخص کنید و اجازه دهید تا تیم تخصصی ما در کوتاه ترین زمان بقیه کارها را انجام دهند.

تولید محتوا

بهینه سازی موتور جستجو ( SEO)


برای افزایش رتبه بندی سایت در جستجو بازدیکنندگان باید فعالیت های بهینه سازی موتور جستجو به صورت مستمر و منظم انجام شود. ما بابهره گیری از دانش سئو به صورت مداوم و بی وقفه با انجام فعالیت هایی نظیر تولید محتوای با کیفیت و ساخت لینک های داخلی وخارجی معتبر ، بهینه سازی وب سایت را انجام می دهیم.

بهینه سازی موتور جستجو-SEO

میزبانی پست الکترونیکی(Email Hosting)


اگر می خواهید ایمیلی با نام دامنه خودتان داشته باشید نیاز به یک سرویس میزبانی وب دارید. پردازشگران هوش برتر این سرویس را با هر تعداد ایمیل که نیاز دارید به همراه سیستم اسکن ویروس استاندارد ارائه می دهد.
گروه پشتیبانی ما 365×7×24 ساعته کار می کنند و تعطیلات ندارند. هر زمان که به پشتیبانی نیاز دارید در خدمت شما هستیم.

Email Hosting
ما همواره در تلاشیم جهت موفقیت مشتریان خود بهترین خدمات تخصصی ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را ارائه دهیم